E2B-M18KN16-WP-B1 E2B M18KN16 WP B1 M18 Proximity sensor SA22
Rp135,000.00
VOUCHER
Diskon 5% min. belanja Rp1JT
Kode: svn56nm9 · Berlaku s.d 31 Mei 2026
Kategori: , SKU: SA22
🔥 16 items sold in last 3 jam
68 orang sedang melihat produk ini sekarang
Feature:
Size M18
Mounting type Non-flush
Sensing distance 16 mm
Output type PNP
Operation mode NO
Connection method Cable
Material housing Brass, nickel plated
Cable specifications PVC
Cable length 2 m
Overall length 56 mm
Thread length 26 mm